Aşk-Sen-Cuma-Teşekkür

tarafından
89
Aşk-Sen-Cuma-Teşekkür

Dün duyurularımızla ilgili tüm tatlı aramalar, mesajlar ve yorumlarınız için size yeterince teşekkür edemem. Her birini okudum ve biraz duygusallaştığımda küçük oğlumuzun bu kadar sevgi ile çevreleneceğini düşünüyorum. Tüm hafta sonu Cloud 9’da yaşayacağım.


Doğum günüm dündü – merhaba, 31. Küçük oğlumuzu görerek mümkün olan en iyi şekilde kutladık. Doktordan sağlıklı olduğunu duymak ve sevimli küçük yüzünü görmek çok güzeldi! Gelecek hafta, hamileliğimin nasıl geçtiğinin güncellemesini paylaşacağım, ama bu ciddi bir şekilde günümün en önemli noktasıydı! Planlarda küçük bir değişiklik yapıldıktan sonra, hafta sonunun geri kalan kısmında kasabada kutlayacağız ve büyük bir havuz zamanı ve küçük bir tenis için sabırsızlanıyorum (ciddi olarak yeni favori hobimi yeterince alamıyorum).


Notun Konuları


Satış, satış, satış. Şimdiye kadar muhtemelen neden çok fazla alışveriş yapmadığımı tahmin ettiniz. Dürüst olmak gerekirse, bu yaz bir şey almadım, ancak uygun elbiseler rotasyonum gün geçtikçe küçülüyor. Bu elbiseyi birkaç gün önce sipariş ettim ve dün akşam yemeğine giydim. Diyelim ki takıntılı bir ifade az ve her rengin siparişini vereceğim. Annelik dışı elbiseler ve yumruda işe yarayacak ve yıllar sonra giyebileceğim üstler bulmaya çalışıyorum! Ayrıca Hatch’e olan sevgimden de bahsettim (hamile kalmadan önce – bu elbiseyi hatırladın mı?)% 40 indirim yapıyorlar ve zaten bu tulum siyah ve bu elbise yolda! Shopbop% 40’a varan indirimden yararlanıyor ve çok sevimli elbiseler mevcut, oh ve bu Simon Miller çantası.

Aynı zamanda nihai satışta% 70 indirim var. Bu yaz için can atmakta olduğunuz bir şey varsa, şimdi onu keşfetme zamanı! Tüm J.Crew Fall öncesi kalitelerine güvenerek,% 40 da indirim yapıyorlar!
Web’in etrafında. Mackenzie bir ev aldı! Birkaç hafta içinde ilk ev ziyareti olmak için sabırsızlanıyorum! Jess dün de hamile olduğunu açıkladı! Bu süreçten birlikte geçmek için sabırsızlanıyorum. Jacey’nin İtalyan yazını gezdirerek. Tüm aileyi maceraya çıkardıklarını seviyorum. Geri’nin tüm annelik ve hamilelik sonrası son birkaç haftadır derin dalış yaptım.


Sevdiğim ürünler. Birkaç hafta önce Follain ekibi, denemek istediğim birkaç yeni ürünle beni şımarttı. Önümüzdeki hafta yaz cilt bakım rutinimde tam bir görev yapacağım, ancak yardım edemem ama kült favorisi Vintner’in kızı Active Botanical Serum’u ne kadar sevdiğimi paylaşamıyorum. Sonunda denemek için neden bu kadar uzun sürdü, bilmiyorum ama cildim hiç bu kadar iyi olmamıştı. Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir diğer ürün de Kosas Renkli Yüz Yağıdır. Makyajı gerçekten sevmeyen biri için, bu hafif kapsama kuru yaz cildim için mükemmeldir.


Sor bakalım. Kariyeriniz, tarzınız ya da hamilelikle ilgili herhangi bir sorunuz olursa duymak ister misiniz? Büyük sırrımı saklamak zorunda kaldığımda zor bir zaman geçiriyordum. Yazmaya her gittiğimde kendimden bir parçam sakladığımı hissettim ve şimdi de kediler çantadan çıktı, tekrar sizinle paylaşmaya başlamak için sabırsızlanıyorum!


Mutlu cumalar arkadaşlar! Kalbimin derinliklerinden dün, bütün sevgileriniz için teşekkür ederim. Bir kızı nasıl özel hissettireceğini çok iyi biliyorsun!