Boscia Yenileme Koleksiyonunu Başlattı Ve Asit Toner Var!

tarafından
248
Boscia Yenileme Koleksiyonunu Başlattı Ve Asit Toner Var!

Son beş yılda cildime iyi bakmayı öğrendiğim bir şey varsa, bu: Asit tonerin günlük kullanımı, gelişmeye değer bir alışkanlıktır. İkonik Biologique Recherche P50 1970’teki parçalanma ile başlayan şey, hızlı bir şekilde büyük miktarda sıvı eksfoliyatör toplanmasıyla sonuçlandı. Glow-boostting bağımlılığımın son katılımı? Boscia’nın yenileme koleksiyonunun bir parçası olan yeni başlatılan Resurfacing Treatment Toner’a merhaba deyin.

Boscia, Japonlardan esinlenilmiş (okuma: minimalist ancak etkili) çizgisi, muhtemelen kömür beslemeli tedavileri ve lekelenme kağıtlarıyla tanınıyor. Yaşlanma karşıtı repertuarını genişleten yenileme hattı, bugüne kadarki iki ürünü içeriyor: asit toner ve bir Peptid Trio Göz Kremi. İlk önce ilk şeyler: görseller. Marka logosunun son zamanlarda ince tasarımlı soluk sarı renkli kaplar oldukça şık bir lavabo oluşturuyor.

Yüzey Yenileme İşlemi Toneri Daha önce asit tonerleri kullandıysanız, genellikle eğlenceli olandan daha az deneyim ile ilgili olacağınıza kuşku duymazsınız. Bazı formüller karıncalanma; Diğerleri karmakarışık * ve * pek çekici kokmuyor. Boscia’nın Yüzey Düzeltme Arıtma Toneri’ndeki ilk uygulamamdan sonra çok hoş bir sürpriz olmadı. Kelimenin tam anlamıyla burnumu pamuklu bir tura soktuğumdan sonra, bir koku bile almadım. Kızarıklık ya da karıncalanma da yoktu, ne de en ufak bir yapışkanlığı hissetmiyordu. Sihirbazlık?

İçinde ne var? İçimdeki şüpheci hemen malzemeleri kontrol etti. Afterall, kullanmak için bu kadar tatsız hissettiren bir şey, cildimin sadece üç günde nasıl görünmesini ve daha iyi hissetmesini sağlayabilir? Güvertede on beş bileşen var: Glikolik Asit ikinci, Salisilik Asit beşinci, Elma Elma Sirkesi altıncı. AHA – BHA oranından emin değilim, ancak bu yeni tonerin% 20 konsantrasyondaki asitle beslendiğini biliyorum. Tüm cilt tipleri için çalışmak üzere formüle edilen asit karışımı, markanın Jojoba ve Willow Bark Extracts’ın tescilli karışımı ile tahriş edilmesini önler.

Nasıl kullanılır ve ne beklenir? Asit tonerlerin neden tüm öfke olduğunu merak ediyor musunuz? Birincisi, tek bir pamuklu tur swipe ile yüzey kimyasal pul pul dökülme sağlarlar. Her gün kullanılabilecek kadar yumuşak olan bu hareket hücresel ciroyu arttırır ve daha yumuşak ve parlak bir ten elde edilmesini sağlar. Bir AHA / BHA karışımının güzelliği, alfa hidroksilerin cildin yüzeyinde çalışmasıdır, beta hidroksi asitler ise tıkanıklığı ve siyah noktaları engelleyerek gözenek içinde daha derine nüfuz eder. Temizlendikten sonra, Resurfacing Treatment Toner ile pamuklu bir ped doyurun ve kuru cilt üzerinde kaydırın. Ardından serum ve nemlendiriciniz ile birlikte gidin. Ayrıca elimin avucuna sıçradım ve cildimin içine bastım, bu da iyi sonuç verdi. Caudalie Glikolik Özümü ve Paula’nın% 2 BHA Sıvısını bu şekilde kullandığımı düşündüm – sorun değil mi? Şahsen, bu yeni toneri hem sabah hem de akşam rutinlerine dahil etmeyi çok kolay buldum. Henüz ikna edilmediyseniz, cazip 28 $ fiyat sizi ikna edebilir.

Peptid Trio Göz Kremi Yeni bir göz tedavisi aramamıştım, bu yüzden yeni Peptide Trio Göz Kremi’nin (40 $) bir gecede tam anlamıyla güncel hale gelmesi dikkat çekici. Kesintisiz formülü, sıkılık kaybından gözlerdeki yorgunluk belirtilerine kadar en yaygın endişeleri hedefleyen etkileyici kilit oyuncularla doludur. İçinde ne var? Üçlü peptid, pürüzsüz ve sıkı, antioksidan bakımından zengin Gingko Biloba ve Yeşil Çay Ekstraktlarını harmanlayarak serbest radikal hasarına, Shea Yağı ve Squalane’yi besleyen, Ginseng Köküne ve seramidlere enerji veren korumaya karşı korur.

Doku muhtemelen bu yeni göz kreminin en sevdiğim yanı olarak yer alıyor. Kremanın ders kitabı tanımı: zengin ve yoğun ama ağır değil. Mükemmel yayılabilir. Formül cilt üzerinde kayar ve temas halinde besleyici bir nem dozu verir. Sadece saniyeler içinde emilir. Ayrıca, talihsiz kırışıklıkları önleyen, su altı parlatıcımın (Tom Ford kalemi olmadan olamayacağım ve olmayacağım) altına da yerleştirdim. İdeal seyahat dostu ambalaj için yapılan kavanozun hafif hissini seviyorum. Fakat. Bir tane var. Bu küçük. İşte şöyle: Peptid Trio Göz Kremini bir pompa şişesinde hazırlayın ve mükemmelliğe ulaşın.