Satılık En Güzel Şeyler Yapmak İçin En İyi Şeyler

tarafından
175
Satılık En Güzel Şeyler Yapmak İçin En İyi Şeyler

Tüm yıl boyunca yanınızda bulundurmanız gerekenler, ancak çok daha azına. Cüzdanınıza ve kendinize bir mola verin, çünkü bir sonraki yaz favoriniz 50 doların altında olabilir.

Her zaman yeni bir kıyafet almak için alışveriş yapmanın bir nedeni olabilir. Partiler, doğum günleri, muhtemel hafta sonu brunchları ve tatil tatilleri – liste devam ediyor. Aynı zamanda, kendi içinde alışveriş yapmanın hoşgörülü bir ‘kendini tedavi etme’ tarzında tedavi edici olduğunu söylemeye gerek kalmadan devam eder. Ancak, içine dört harfli bir kelime atın ve aniden size en fazla tasarruf sağlayacak en son fırsatları araştırmak için bir maraton. S-A-L-E’nin mevsimi ve tıpkı sizin gibi, daha az para kazanmak için biz de varız. Ka paralar! Her yeni mevsimde yemin ettiğimiz yeni bir üniforma geliyor. Sıcak havalar bizi daha hafif kumaşlar ve midilli taraklarında yaşamaya bırakırken, Colder havaları uyluk yüksek botlar ve cetvel paltolarını gerektirir. Bu yaz, hepsi işlevsellik, çok yönlülük ve bizim favori nötr tonlarımızla ilgili. Ancak, çok eğlenceli olmayan yazlar olduğu için parlak renklerin de sıçramasını bekleyin. Bu tatil dostu parçalar sadece sıcağı daha da güzel kılmakla kalmayacak, aynı zamanda günden geceye dönüştürmek mutlak bir esinti olacak. İndirimli eşyaların dağları çok zor olabilir ancak endişelerinizi geride bırakın, çünkü sizin için en iyi yazıyı biz yaptık. Kaymaya devam et, bir şey değil.

Okumak Sonrası: Cool Girl’in Yaz Tatili İçin Neler Paketlenecek El Kitabı, Max Mara’nın Cruise 2020’sinde Pop Kültür, Berlin’in Zengin Tarihi ve KULALA Dünya Turu ile Birleşti: Cruise 2020 Sezonu | Kapak Resmi ve Metin: Roxanne Chew