Tüm Zamanların En Sevdiğim Yüz Serumları (Ayrıca Avantajları!)

tarafından
31
Tüm Zamanların En Sevdiğim Yüz Serumları (Ayrıca Avantajları!)

Serumlar, kullanabileceğiniz en güçlü cilt bakım ürünlerinden bazılarıdır. Yüzünüzü temizledikten sonra, bir serumun üzerine koymak, çok özel cilt kaygılarını hedef almak için, cildin katmanlarına derinlemesine güçlü bileşenler sağlayabilir. Sivilceniz var mı? Bunun için bir serum var. İnce çizgileri mi hedefliyorsunuz? Bunun için çok fazla serum var. Liste uzayıp gidiyor. Serumların büyük bir hayranıyım ve onları yıllardır cilt bakımı rutinime dahil ediyorum. Cildimin genel sağlığında bir fark yarattılar ve cildimi daha iyi olması için değiştiren birkaç favorim var. Herkesin cildi farklıdır, ancak bunlar, faydaları ile birlikte en iyi serumlar için en çok tercih edilenlerim.

Gece cilt bakımı her zaman bana bir tedavi gibi geliyor ve bu serum buna yardımcı oluyor. Bu güçlü kompleks, ince çizgiler, kırışıklıklar ve biraz göze çarparken yaşlanma belirtilerinin hepsini hedef alır. Hyaluronik asit ve yoğun nemlendirme sağlayan patentli bir kompleks ile doludur. Her zamankinden daha yeni ve daha parlak görünmek için iyi hissederek uyanacaksınız.

Sizler yıllardır iS Clinical hakkında konuştuğumu duydunuz ve bu serumdan daha önce birçok kez bahsettim. Bu serumu severim çünkü kelimenin tam anlamıyla cildiniz üzerinde çalıştığını hissedebilirsiniz. Soğuk, karıncalanma hissi, bileşenlerin çalışmaya başladığını ve ciltle ilgili tüm endişeleri giderdiğinin açık bir göstergesidir. İnce çizgileri ve kırışıklıkları hedeflediği bilinmesine rağmen, birçok kullanıcı aynı zamanda inatçı sivilce ve kara lekeler konusunda onlara yardım ettiği için kredi verir.

Shani’yi birkaç yıldır estetik uzmanım olarak görüyorum ve beni Doku Reformu ile tanıştırdığımdan beri saplantılıyım. Cilt bakım rutininize bir retinoid sokmanın harika bir yoludur ve cildinizi doğal yağlarından soymayacak veya soyulmaya neden olmayacak kadar yumuşaktır. İnce çizgileri ve kırışıklıkları hedeflerken, kızarıklığı ve koyu renkli lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Aşağıdaki seçimlerimi al ve yorumlar bölümünde en sevdiğin serumların ne olduğunu bana bildir!